Ana sayfa GÜNDEM Solaryumda Fazla Kalarak Hastanelik Olan Simge Tertemiz kimdir? Sağlık durumu nasıl

Solaryumda Fazla Kalarak Hastanelik Olan Simge Tertemiz kimdir? Sağlık durumu nasıl

Manken ve oyuncu olan Simge Tertemiz, solaryumda fazla kalınca hastanelik oldu. Simge Tertemiz solaryumda fazla kalınca haşlandı ve hastanede ilk müdahalesi yapıldı.

17
0
PAYLAŞ

Simge Tertemiz, geçtiğimiz günlerde yaz ayların yaklaşması ile solaryuma gitti. Çalışanların uyarısına aldırmadan fazla kaldığı solaryum cihazından haşlanmış olarak çıktı.Hastanede ilk tedevisinin yapılmasının ardından taburcu edilen güzel oyuncunun tedavisine evde devam edilecek. Görevlilerin uyarılarını dikkate almadığını itiraf eden Simge Tertemiz, solaryuma girecekleri fazla kalmamaları konusunda uyardı.

Simge Tertemiz Kimdir?

Yaşadığı talihsiz solaryum kazası ile gündeme gelen Simge Tertemiz, 10 Ocak 1988 Hatay doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur. 2004 yılı “Best Model of Turkiye birincisi olan Simge Tertemiz katıldığı ” Best Model of World” yarışmasında ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ederek dördüncü olmuştur. Magazin Haberleri sunuculuğu yaparak televizyon dünyasına geçiş yapan başarılı manken bir çok dizi ve sinemada oyunculuk yapmıştır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here